Dietmap_porada_co_jeli_dieta_nie_wystarcza (2)

Dieta białkowa – zalety

Najczęstszą przyczyną, dla której ludzie decydują się na zrezygnowanie i porzucenie danej diety jest fakt, iż po prostu nie są oni w stanie sprostać bardzo wymagającym zasadom i restrykcjom programu żywieniowego. Wszyscy doskonale wiemy jak ogromnym problemem jest całkowite przeprogramowanie naszych dotychczasowych nawyków żywieniowych praktycznie z dnia na dzień. Dodatkowo dochodzi jeszcze uciążliwe liczenie kalorii, ciągłe analizowanie składu kupowanych artykułów i najgorszy z punktów, czyli uczucie głodu. Wszystkim tym, którzy mają już dosyć rozpoczynania kolejnych cudownych technik odchudzania i kończenia ich już po kilku dniach, z pomocą przychodzi dieta białkowa!

 

Pierwszym atutem przemawiającym za spróbowaniem tej właśnie metody jest fakt, że produkty, z których składa się plan diety protal są pożywne, zdrowe, smaczne i co bardzo ważne – ogólnodostępne. Kolejną niezaprzeczalną zaletą diety białkowej jest całkowite wyeliminowanie uczucia głodu towarzyszącego odchudzaniu. Dzieje się tak dlatego, że założeniem diety stworzonej przez francuskiego dietetyka nie jest ograniczenie ilości konsumowanych przez nas potraw. Utrata zbędnych rezerw tłuszczowych odbywa się tu poprzez wprowadzenie do menu potraw składających się w przeważającej większości z protein! Naszej uwadze nie może również umknąć fakt, że dieta białkowa jest w stu procentach bezpieczna. Nie jest to pogląd wyssany z palca, a teza potwierdzona przy okazji bardzo licznych badań medycznych. Dzięki temu, stosując się do zasad diety proteinowej, poza świetnym wyglądem i wymarzoną wagą, możemy osiągnąć dobre samopoczucie i obudzić w sobie nowe pokłady energii. Najważniejszą jednak zaletą planu protal jest jego potwierdzona i poparta tysiącami przykładów skuteczność! Dzięki dostosowaniu się do założeń diety białkowej mamy możliwość schudnięcia nawet 15-18 kilogramów w przeciągu pierwszych 2-3 miesięcy kuracji. Jako świetny przykład może w tym wypadku posłużyć znana piosenkarka Jennifer Lopez. Stosowanie diety białkowej pozwoliło jej na zrzucenie blisko 30 kilogramów i rekordowo szybki powrót na estradę po ciąży.

Jednak nie tylko celebryci i osoby życia publicznego mogą tu posłużyć za przykład. Na pewno każdy z was w swoim bliższym, lub dalszym otoczeniu mógłby znaleźć osobę, która dzięki diecie białkowej wróciła do świetnej figury i całkowicie pozbyła się kompleksów związanych z wagą. Ponadto internet pełny jest opinii i zdjęć osób, które chwalą się swoimi wynikami osiągniętymi właśnie dzięki pomocy planu żywieniowego opracowanego przez Pierra Dukana.

About admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*